"Igal lapsel oma pill" Hooandja portaalis | 25 veebr 16, janne.jakobson

Anna hoogu "Igal lapsel oma pill" projektidele kas projekti esitajana või toetajana!
Kantud unistusest, et igal Eestimaa lapsel oleks võimalus õppida pillimängu, avas Hooandja koos Eesti Vabariik 100-ga uue portaali pill.hooandja.ee

Taotlusi on oodatud esitama kõik muusikakoolid ja muusikaõpet pakkuvad asutused – just praegu on kõigil hea võimalus saada Eesti Vabariik 100 ühiskingituse raames oma projektile eesmärgiks seatud summale 25% ulatuses lisatoetust. Loe lähemalt siit.


Jaga kindlasti seda infot oma tuttavatega soovitusega sellest kõigest osa võtta, kas projekti esitajana või toetajana – pillimängu harrastavatest lastest kasvavad uuringute järgi õnnelikud inimesed  Seega – saada oma projekt või tee toetus, kindlasti saavad sellest rõõmu kõik muusikasõbrad!


Taotlusvoorud muusikaõpet pakkuvatele asutustele pillide soetamiseks toimuvad 2015., 2016,. 2017. ja 2018 aasta alguses. Lähemalt taotlusvoorudest saab lugeda projekti "Igal lapsel oma pill" kodulehelt.

EV100 ühiskingituse eestvedajad on EV100 korraldustoimkond, Eesti Muusikakoolide Liit, Eesti Puhkpillimuusika Ühing, Eesti Sümfooniaorkestrite Liit, Eesti Rütmimuusika Hariduse Liit, Eesti Pärimusmuusika Keskus.
Email again:

Kommentaarid: 0

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri